Asistent/odborný asistent se zaměřením na krajinné a environmentální modelování - FRMMS

23. 1. 2019 -

Děkan Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka pro Ústav environmentalistiky a přírodních zdrojů.

•  VŠ vzdělání přírodovědného směru,
  • znalost geografických informačních systémů,
  • projektová a publikační činnost v oboru,
  • započaté doktorské studium v oblasti environmentálních věd nebo aplikované geoinformatiky výhodou,
  • schopnost týmové a samostatné práce,
  • aktivní znalost AJ – minim. úroveň B2.

Další informace:

• úvazek 0,5 nebo dle dohody
  • doba určitá

Písemné přihlášky doložené životopisem, přehledem o dosavadní praxi, včetně dokladů o kvalifikaci a dosavadní publikační činnosti je třeba doručit do 30 dnů od zveřejnění na Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská l, 613 00 Brno.

Uzávěrka přihlášek je 22. 2. 2019

Nástup: od 1. 3. 2019 nebo dle dohody

Ing. Jiří Schneider, Ph.D., v. r.

děkan FRRMS MENDELU

O zaměstnance pečuje Oddělení řízení lidských zdrojů (OŘLZ) a Oddělení personální a sociální (PPO OK REK)

telefon +420 545 135 107 / fax +420 545 135 106

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz