Kuchaře/ku studené kuchyně pro vysokoškolskou menzu.

6. 12. 2018 -

Správa kolejí a menz Mendelovy univerzity v Brně přijme kuchaře/ku studené kuchyně.

Informace o pracovním místě:

• příprava pokrmů studené kuchyně (chlebíčky, kanapky, saláty, obložené mísy),
  • příprava cateringových akcí,
  • pomoc při přípravě jídel teplé kuchyně,
  • výdej stravy na menze       .

Požadujeme:

• vyučení v oboru kuchař
  • praxe v oboru min. 2 roky,
  • výhodou zkušenost s přípravou studené kuchyně
  • samostatnost, zručnost, kreativita
  • dodržování hygienických předpisů.

• stabilní pracovní místo
  • po zapracování smlouva na dobu neurčitou
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost odborného rozvoje a vzdělání
  • 6 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

Uzávěrka přihlášek je 5. 1. 2019

Předpokládaný nástup: dle dohody

Přihlášky přijímá personální odd. Správy kolejí a menz, Mendelovy univerzity v Brně, Kohoutova 11, 613 00 Brno,

Blažena Žemlová email: zemlova@mendelu.cz

O zaměstnance pečuje Oddělení řízení lidských zdrojů (OŘLZ) a Oddělení personální a sociální (PPO OK REK)

Kuchaře/ku studené kuchyně pro vysokoškolskou menzu.

prvaci.mendelu.cz