Provozní zámečník pro Oddělení provozních služeb a údržby

4. 12. 2018 -

Kvestor Mendelovy univerzity v Brně přijme Provozního zámečníka pro Oddělení provozních služeb a údržby.

Č. j. 90059218-989

Náplň práce:

• ruční a strojní zpracování kovových výrobků,
  • svařování elektrickým obloukem a plynem,
  • opravy veškerého stavebního kování,
  • další běžné údržbářské práce v areálu Mendelovy univerzity.

Požadujeme:

• vyučení v oboru,
  • svářečské zkoušky,
  • všestrannou manuální zručnost,
  • samostatnost,
  • odpovědnost za kvalitu práce (vhodné i pro aktivní důchodce).

• úvazek 1,0 nebo částečný

Uzávěrka přihlášek: 31. 12. 2018

Předpokládaný nástup: 1. 2. 2018, případně podle dohody.

Písemné, případně elektronické přihlášky, doložené profesním životopisem s přehledem praxe, přijímá Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně,  nejpozději do 31. 12.  2018.

Ing. Libor Sádlík, DiS., v. r.

kvestor Mendelovy univerzity v Brně

Kontaktní osoba k dotazům o pracovní pozici: Ing. Eva Svobodová, tel. 545 135 061, vedoucí OPSÚ, e-mail: eva.svobodova@mendelu.cz.

telefon +420 545 135 007

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz

Za správnost: Bc. Eva Sofková, pověřena vedením Oddělení personálního a sociálního MENDELU

Na vědomí: p. kvestor, vedoucí Provozního odboru