Vědecko - výzkumný pracovník / Ústav pěstování, šlechtění rostlin a rostlinolékařství

26. 11. 2018 -

Děkan Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa Vědecko - výzkumného pracovníka pro Ústav pěstování, šlechtění rostlin a rostlinolékařství.

• vysokoškolské vzdělání,
  • znalosti v oblasti pěstování rostlin,
  • anglický jazyk (pasivní znalost).

Další informace:

• Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.

Písemné přihlášky

doložené profesním životopisem, přehledem o dosavadní praxi, dokladem o dosažené kvalifikaci přijímá Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity
v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 15 dnů od zveřejnění.

Přílohy přihlášky zaslané v elektronické podobě se uchazečům, kteří nepostoupili do užšího výběru, případně nebyli v užším výběru vybráni k přijetí, se nevrací a budou skartovány.

Uzávěrka přihlášek je 11. 12. 2018

Předpokládaný nástup: 15. 1. 2019 nebo dle dohody

doc. Ing. Pavel Ryant, Ph.D., v. r.

děkan AF MENDELU

O zaměstnance pečuje Oddělení řízení lidských zdrojů (OŘLZ) a Oddělení personální a sociální (PPO OK REK)

telefon +420 545 135 007

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz