Tajemník/Tajemnice Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií

22. 11. 2018 -

Děkan Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení k obsazení místa tajemník/tajemnice fakulty.

• vysokoškolské vzdělání odpovídajícího magisterského stupně (přednostně ekonomického nebo právního směru),
  • organizační a komunikační schopnosti,
  • praxe s vedením kolektivu,
  • osobnostní předpoklady pro výkon funkce tajemníka fakulty – spolehlivost, zodpovědnost, občanská a morální bezúhonnost,
  • praxe v akademickém prostředí, znalost problematiky hospodaření veřejné vysoké školy a znalost IS, SAP výhodou.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.

Písemné přihlášky doložené životopisem, přehledem o dosavadní praxi, včetně dokladů o kvalifikaci je třeba doručit do 21. 12. 2018 na Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská l, 613 00 Brno.

Uzávěrka přihlášek je 21. 12. 2018

Předpokládaný nástup: 1. 1. 2019 případně dohodou

Ing. Jiří Schneider, Ph.D., v. r.

děkan FRRMS Mendelovy univerzity Brně

O zaměstnance pečuje Oddělení řízení lidských zdrojů (OŘLZ) a Oddělení personální a sociální (PPO OK REK)

telefon +420 545 135 007

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz