Profesor, Docent, Lektor, Odborný asistent pro Ústav chemie a biochemie

7. 11. 2018 -

Děkan Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení míst akademických pracovníků pro Ústav chemie a biochemie.

Lektor

Obecné požadavky:

• ukončené magisterské vzdělání se zaměřením na chemii,
  • nejméně 10 let praxe v pedagogické a vědecké oblasti – anorganická a organická chemie, biochemie,
  • aktivní znalost AJ,
  • úvazek 0,6.

Specifické požadavky: vědecko-výzkumná a publikační činnost v oblasti bioanalytické chemie výhodou.

Odborný asistent

• ukončené magisterské vzdělání se zaměřením na chemii či biochemii,
  • věd. hodnost Ph.D. nebo ekvivalent,
  • praxe a zkušenost v pedagogické a vědecké oblasti,
  • schopnost samostatné přednáškové a seminární činnosti,
  • aktivní znalost AJ a schopnost vést v tomto jazyce výuku.
  • schopnost vedení pre-graduálních studentů při vědecké práci pro tvorbu závěrečných prací.

Úvazek 0,6 - Specifické požadavky: pedagogická činnost v oblasti biosenzorů výhodou; bioanalytické chemie a ekotoxikologie, vědecko-výzkumná a publikační činnost v oblasti konstrukce elektrochemických senzorů a biosenzorů výhodou.

Úvazek 0,9 - Specifické požadavky: pedagogická činnost v oblasti metod molekulární biologie a biotechnologie výhodou; vědecko-výzkumná a publikační činnost v oblasti molekulární mikrobiologie a studia antimikrobiální resistence výhodou.

Úvazek 1,0 - Specifické požadavky: pedagogická činnost v oblasti organické chemie, anorganické chemie, a bioanalytické chemie výhodou; vědecko-výzkumná a publikační činnost v oblasti výpočetní chemie a organické syntézy výhodou.

Úvazek 1,0 - Specifické požadavky: pedagogická činnost v oblasti mikrobiologie a enzymologie výhodou; vědecko-výzkumná a publikační činnost v oblasti bioanalýz výhodou.

Úvazek 1,0 - Specifické požadavky: pedagogická činnost v oblasti analytické chemie a analýzy potravin výhodou; vědecko-výzkumná a publikační činnost v oblasti analytické chemie, složení a charakterizace materiálů výhodou.

Úvazek 1,0 - Specifické požadavky: pedagogická činnost v oblasti analytické a bioanalytické chemie výhodou; vědecko-výzkumná a publikační činnost v oblasti chromatografických technik výhodou.

Úvazek 1,0 - Specifické požadavky: pedagogická činnost v oblasti biochemie rostlin a živočichů výhodou; vědecko-výzkumná a publikační činnost v oblasti vývoje antimikrobiálních látek výhodou.

Docent

• věd. hodnost doc.,
  • nejméně 10 let praxe v pedagogické a vědecké oblasti,
  • zkušenost s řízením vědeckého týmu,
  • aktivní znalost AJ a schopnost vést v tomto jazyce výuku,
  • schopnost vedení pre-graduálních a post-graduálních studentů při vědecké práci,
  • úvazek 0,2.

Specifické požadavky: pedagogická činnost v oblasti bioanalytické chemie výhodou; vědecko-výzkumná a publikační činnost v oblasti mikroanalytické chemie a separačních metod výhodou.

Profesor

• věd. hodnost prof.,
  • nejméně 10 let praxe v pedagogické a vědecké oblasti,
  • zkušenost s řízením vědeckého týmu,
  • aktivní znalost AJ a schopnost vést v tomto jazyce výuku,
  • úvazek 0,5.

Specifické požadavky: pedagogická činnost v oblasti mikrobiologie výhodou; vědecko-výzkumná a publikační činnost v oblasti studia mikroorganismů a jejich rezistence výhodou.

Nástup u všech pracovních pozic: 1. 1. 2019 nebo dle dohody

Uzávěrka přihlášek je 7. 12. 2018

Jedná se o pracovní poměry na dobu určitou. Obecnými požadavky pro přijetí na pozici akademického pracovníka jsou předpoklady pro týmovou i samostatnou práci, komunikační schopnosti a zájem o pedagogickou a vědeckovýzkumnou práci na vysoké škole.

V přihlášce prosím uveďte o kterou pozici se ucházíte.

Písemné přihlášky doložené profesním životopisem, přehledem o dosavadní praxi, dokladem o dosažené kvalifikaci přijímá Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 30 dnů od zveřejnění.

Přílohy přihlášky zaslané v elektronické podobě se uchazečům, kteří nepostoupili do užšího výběru, případně nebyli v užším výběru vybráni k přijetí, se nevrací a budou skartovány.

doc. Ing. Pavel Ryant, Ph.D., v.r.

děkan AF MENDELU

O zaměstnance pečuje Oddělení řízení lidských zdrojů (OŘLZ) a Oddělení personální a sociální (PPO OK REK)

telefon +420 545 135 007

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz