Ředitel/Ředitelka školního lesního podniku Masarykův les Křtiny

6. 11. 2018 -

Rektorka Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa Ředitel/Ředitelka Školního lesního podniku Masarykův les Křtiny.

• vysokoškolské magisterské vzdělání (lesnické, ekonomické nebo právní zaměření),
  • znalost problematiky lesního hospodářství,
  • praxe v oboru lesního hospodářství, z toho minimálně 5 let v řídící funkci,
  • manažerské dovednosti, osobnostní předpoklady pro výkon uvedené funkce, výborné komunikační dovednosti, schopnost samostatně rozhodovat,
  • aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka,
  • řidičské oprávnění skupiny B,
  • předložení vlastní zpracované koncepce řízení a rozvoje Školního lesního podniku Masarykův les Křtiny s důrazem na multifunkční trvale udržitelné hospodaření v kontextu produkčních a mimoprodukčních funkcí lesa.

Výhodou je:

• zkušenost s výzkumnou a publikační činností,
  • znalost vzdělávací a výzkumné činnosti v lesním hospodářství.

Další informace:

• 5 týdnů dovolené pro Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny.

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem, motivačním dopisem, výpisem z evidence Rejstříku trestů - ne starším 3 měsíců, přehledem o dosavadní praxi, doklady o dosažené kvalifikaci a zpracovanou koncepcí řízení a rozvoje Školního lesního podniku Masarykův les Křtiny přijímá Oddělení personální a sociální, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 5. 12. 2018.

prof. Ing. Danuše Nerudová, Ph.D.

rektorka Mendelovy univerzity v Brně

Uzávěrka přihlášek je 5. 12. 2018

Předpokládaný nástup: dle dohody

O zaměstnance pečuje Oddělení řízení lidských zdrojů (OŘLZ) a Oddělení personální a sociální (PPO OK REK)