Odborný asistent se zaměřením na výživu hospodářských a domácích zájmových zvířat

30. 10. 2018 -

Děkan Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka pro Ústav výživy zvířat a pícninářství

• absolvent oboru krmivářství, Ph.D. nebo ekvivalent v oboru obecná zootechnika,
  • publikace v oboru výživy a krmení hospodářských zvířat,
  • projektové zkušenosti,
  • znalost AJ,
  • řidičský průkaz sk. B.,
  • absolvování doplňkového pedagogického studia a kurzu vysokoškolské pedagogiky,
  • osvědčení o odborné způsobilosti k navrhování pokusů a projektů pokusů podle § 15d odstavce 3 zákona č. 246/1992 Sb.

Další informace:

• Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou - úvazek 0,2.
  • Obecnými požadavky pro přijetí na pozici akademického pracovníka jsou předpoklady pro týmovou i samostatnou práci, komunikační a organizační schopnosti.
  • Občanská bezúhonnost.
  • Zájem o pedagogickou a vědeckovýzkumnou práci na vysoké škole.

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem, přehledem o dosavadní praxi, včetně dokladů o kvalifikaci je třeba doručit do 30 dnů od zveřejnění Oddělení personálnímu a sociálnímu Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno.

Uzávěrka přihlášek je 29. 11. 2018

Předpokládaný nástup: 15. 12. 2018

doc. Ing. Pavel Ryant, Ph.D., v. r.

děkan AF MENDELU

O zaměstnance pečuje Oddělení řízení lidských zdrojů (OŘLZ) a Oddělení personální a sociální (PPO OK REK)

telefon +420 545 135 007

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz