Odborný asistent v oboru Systematická botanika

26. 10. 2018 -

Děkan Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení míst akademických pracovníků pro Ústav biologie rostlin.

• vysokoškolské vzdělání a ukončené doktorské studium v oboru (titul Ph.D. nebo ekvivalent),
  • pedagogická a vědecko-výzkumná praxe včetně zkušeností s praktickou výukou v terénu,
  • zkušenost v oblasti studia vegetace plevelů,
  • kvalifikační růst,
  • znalost anglického jazyka.

Další informace:

• Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou - úvazek 0,2.
  • Obecnými požadavky pro přijetí na pozici akademického pracovníka jsou předpoklady pro týmovou i samostatnou práci, komunikační a organizační schopnosti.
  • Občanská bezúhonnost.
  • Zájem o pedagogickou a vědeckovýzkumnou práci na vysoké škole.

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem, přehledem o dosavadní praxi, včetně dokladů o kvalifikaci je třeba doručit do 30 dnů od zveřejnění Oddělení personálnímu a sociálnímu Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno.

Uzávěrka přihlášek je 25. 11. 2018

Předpokládaný nástup: 1. 1. 2019

doc. Ing. Pavel Ryant, Ph.D., v. r.

děkan AF MENDELU

O zaměstnance pečuje Oddělení řízení lidských zdrojů (OŘLZ) a Oddělení personální a sociální (PPO OK REK)

telefon +420 545 135 007

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz