Odborný asistent / docent v oblasti psychologických disciplín

24. 10. 2018 -

Ředitel vysokoškolského ústavu Institutu celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka pro oblast psychologických disciplín.

• absolvent magisterského studijního programu Psychologie,
  • u odborného asistenta vědecká kvalifikace Ph.D nebo její ekvivalent,
  • požadovaný vědecko-pedagogický titul docent,
  • odpovídající praxe i publikační činnost v příslušném oboru,
  • schopnost pro vědecko-výzkumnou práci,
  • schopnost týmové a samostatné práce,
  • aktivní znalost AJ.

Další informace:

• úvazek 1,0

Písemné přihlášky doložené životopisem, přehledem o dosavadní praxi, včetně dokladů o kvalifikaci a dosavadní publikační činnosti je třeba doručit do 30 dnů od zveřejnění na Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská l, 613 00 Brno.

Uzávěrka přihlášek je 22. 11. 2018

Nástup: od 1. 2. 2019

Mgr. Petr Adamec, Ph.D., v.r.

ředitel vysokoškolského ústavu ICV

O zaměstnance pečuje Oddělení řízení lidských zdrojů (OŘLZ) a Oddělení personální a sociální (PPO OK REK)

telefon +420 545 135 107 / fax +420 545 135 106

e-mail: jana.zouharova@mendelu.cz