Arboretum BrnoVýhodou MENDELU je, že všechny fakulty sídlí na jednom místě. Univerzitní kampus se nachází v centru Brna, asi deset minut šalinou od hlavního nádraží. Areál obklopují prvorepublikové domky a vily, skoro sousedem i je slavná funkcionalistická vila Tugendhat.

V areálu univerzitního kampusu najdeš všechno, co můžeš v průběhu dne potřebovat. Moderně vybavené učebny a výukové prostory jsou samozřejmostí. Pro studenty je k dispozici stravování v menze ve futuristicky vyhlížející budově, kávu nebo odpolední svačinu si můžeš dát v jednom ze dvou bufetů. Pokud se potřebuješ učit nebo řešit nějaký skupinový projekt, je k dispozici knihovna a několik studoven. A pokud budeš prostě potřebovat pročistit hlavu, můžeš vyrazit do botanické zahrady, která je součástí areálu.

Menza v kampusu MENDELU Budova Provozně ekonomické fakulty Pergola na střeše PEF Podheld do města od pergoly