Kariérní den na MENDELU

6. 4. 2017

Srdečně vás zveme k účasti na Kariérním dni MENDELU dne 12. dubna 2017 od 9 do 15 hod v budově Q. Více informací získáte na http://kariera.mendelu.cz/ s podrobným rozpisem v sekci Program a na facebooku https://www.facebook.com/events/359987454386147/.

Proč zajít na Kariérní den?

• Zjistíte, které firmy mají zájem o studenty a absolventy MENDELU a jaké pracovní příležitosti, praxe, stáže, nebo trainee programy Vám nabízejí,
  • zjistíte, jaké jsou požadavky kladené na výkon vámi preferované práce,
  • navážete kontakt se zástupci společností, ve kterých by Vás lákalo pracovat,
  • objevíte možnosti spolupráce na bakalářských a diplomových pracích,
  • dozvíte se něco nového z oblasti osobního a kariérového rozvoje a finanční gramotnosti,
  • v případě že navštívíte alespoň 5 vystavovatelských stánků, můžete soutěžit o zajímavé ceny!

A co Vás vlastně na Kariérním dni čeká?

• 39 firem, jejichž zástupci Vám v průběhu celého dne představí pracovní možnosti a další příležitosti ve  firmách. Na své si přijdou studenti všech fakult! Většina firem poptává studenty napříč obory do různých odvětví: Accenture, AGROFERT, AGROTEC Group, AIESEC Brno, Allianz pojišťovna, Asseco Central Europe, BENAWOOD, Contipro, Česka pojišťovna, De Heus, Dixons Carphone CoE, E.ON Česka republika, EmbedIT (Home Credit International), EuroPair, EYELEVEL, FNZ, HANAGRAIN J. T. J., Home Credit, Kaufland Česka republika, KBC Group NV Czech Branch, Shared Service Center, Kleffmann Group, KPMG Česka republika, Lidl Česka republika, Ministerstvo zemědělství, NetSuite Czech Republic, Partners, PetCenter CZ, PPG Industries Czech Republic, Pracovní portál Profesia.cz, Provident Financial, Randstad, Ranger Communication Centres, SAP Labs Česka republika, Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, Statní zemědělský intervenční fond, STUDENT AGENCY, TON, Umím se prosadit, Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský.

• přednášky z oblasti osobního a kariérového rozvoje a života firem:

Učebna Q13

9.00–9.20 Nastartujte kariéru pomoci stáže!

9.30–10.20 Všechno, na co byste se měli zeptat a nedočtete se to v inzerátu.

10.30–11.20 Klíč k úspěchu v labyrintu komunikace.

11.30–12.20 Jednotka rychlé akce.

12.30–13.20 Poznej svoji cenu!

13.30–14.20 Odstartuj svou kariéru s nejlepšími!

14.30–15.20 Úspěch bolí.

Učebna Q14

9.00–9.50 Ty máš na víc, podnikni to!

10.00–10.50 Otevřeme Ti dveře do světa práce.

11.00–11.50 Úžasné projekty v Accenture.

12.00–12.50 The 3rd Way: Nakopni svou karieru.

13.00–13.50 Jak napsat životopis, který zaujme, a vyvarovat se nejčastějších chyb.

14.00–14.50 Firma Kleffman.

• individuální konzultace životopisů, motivačních dopisů a profilů na LinkedIn, vlastní vystupování a záležitosti sebeprezentace, sladění osobního, studijního a pracovního života, vyváženost životního stylu, etika a etiketa, finanční a ekonomická gramotnost, podnikavost a podnikatelský záměr, zaměstnání a personální záležitosti, ochrana spotřebitele a jeho zájmů, řešení vztahových situací a konfliktů.

Těšíme se na vaši účast na Kariérním dni MENDELU 2017!

Tým Kariérního dne MENDELU