Ocenění pro Zámek Křtiny

31. 3. 2017
Zámek Křtiny, zařízení Mendelovy univerzity v Brně provozované Školním lesním podnikem Masarykův les Křtiny, se stal regionálním vítězem soutěže Hotel roku 2017 - získal v Jihomoravském kraji cenu Czech Hotel Awards jako nejoblíbenější hotel v kategorii hotelů s kongresovým vybavením (Congress).

Czech Hotel Awards – Hotel roku 2017 se uděluje v soutěži, která je přehlídkou českých hotelových zařízení nabízejících nejkvalitnější služby. Ocenění jsou udělována pro každý kraj a pražský obvod, a to na základě nominace uveřejněné na oficiálních webových stránkách soutěže. Zde pro svůj nejoblíbenější hotel v kategoriích 3, 4, 5 hvězd a Wellness&spa hlasuje veřejnost. Na základě počtu hlasů se pak vyhodnocuje absolutní vítěz každé kategorie.

V letošním roce se jednalo o již 6. ročník této soutěže, slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo dne 28. března 2017 v Praze.

Ing. Pavel Mauer