Antický ples aneb vzhůru na Olymp - Reprezentační ples FRRMS

1. 12. 2016
Reprezentační ples FRRMS MENDELU "Antický ples aneb vzhůru na Olymp" 16. 2. 2017 v Kulturním centru BABYLON.

Vážení,

dovolte nám pozvat Vás na 5. reprezentační ples FRRMS MENDELU, tentokrát s tématem „Antický ples aneb vzhůru na Olymp“.

K tanci a poslechu bude hrát kapela Kolorez.

Těšit se můžete na skvělý doprovodný program, chillout zónu, fotokoutek Bobinie a samozřejmě také slosování o ceny.

Ples se uskuteční ve čtvrtek 16. února 2017 v Kulturním centru Babylon na Kounicově ulici v Brně.

Ples začíná ve 20:00, kdy pro vás chystáme překvapení. Dostavte se prosím v daný čas, abyste stihli bohatý program a byla zachována jeho plynulost.

Cena vstupenky s místenkou: 300 Kč
Cena vstupenky bez místenky: 250 Kč

Zakoupit si svoji vstupenku můžete v Informačním centru od pondělí 28.11.20 16 do čtvrtku 1.12.2016 od 9 do 12 hodin. Ale pozor, k prodeji budou nejprve vstupenky s místenkou.

Na všechny se velmi těší organizátor akce, kterým je Akademická unie FRRMS ve spolupráci s Fakultou regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně.