Absolventi PEF se věnují nájemnímu bydlení

28. 8. 2015
Jak najít vhodné bydlení? Na co si dát pozor a jak udělat z pronájmu bezstarostnou záležitost? Otázka, kterou si kladou mnozí nájemníci i pronajímatelé. Absolventi Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity Tomáš Brychta a Martin Březina pomáhají mimo jiné studentům v oblasti bydlení. Provozují portál UlovDomov.cz, který se může pochlubit největší nabídkou v oblastní nájemního bydlení v ČR a svým návštěvníkům nabízí celou řadu funkcí od všech potřebných dokumentů až po detailní informace o vybraných lokalitách.

„Už během studia jsme s Martinem pracovali na projektu Chlapská zásilka, se kterým nám pomáhalo mnoho spolužáků i učitelů. Studium na PEFce nám dalo důležité základy, o které jsme se mohli při startu podnikání opřít.

I po ukončení studia s univerzitou průběžně spolupracujeme. Mimo jiné každý semestr vybíráme tři talentované studenty na tříměsíční praxi, po jejím absolvování nejšikovnějšímu z nich nabízíme stálé místo v našem týmu,“ doplňuje Tomáš Brychta.

{FUNCTION[„po-modules-photogallery“](id=357)}