Lesnická a dřevařská fakulta boduje v anketě FAKULTA ROKU 2015

12. 2. 2015
Lesnická a dřevařská fakulta se umístila na 2. místě v soutěži FAKULTA ROKU 2015 v kategorii Veterinářství, Zemědělství a Lesnictví. Bodovaly i další fakulty.

Hlasování Fakulta Roku je průzkumem mezi studenty a absolventy vysokých škol v České republice, jak se jim na jejich vysoké škole/fakultě studuje nebo studovalo. Posouzení kvality školy z pohledu studentů a absolventů je i kritérium, podle kterého by se mohli řídit budoucí vysokoškoláci, nyní studenti středních škol. Letos se uskutečnil již čtvrtý ročník této soutěže a kromě Lesnické a dřevařské fakulty MENDELU v ní ve stejné kategorii získaly 7. a 9. místo Zahradnická fakulta a Agronomická fakulta MENDELU, v kategorii Ekonomie získaly 3. a 4. místo Provozně ekonomická fakulta a Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií MENDELU, Institut celoživotního vzdělávání se v kategorii Pedagogika umístil na 11. místě.