MENDELU přivítá studenty prvních ročníků

5. 9. 2013
Studentská komora Akademického senátu Mendelovy univerzity v Brně (SKAS MENDELU) pořádá ve spolupráci se StudentZone pro studenty prvních ročníků seznamovací akci Zaškolovák MENDELU. Akce proběhne 5. až 8. září 2013 na Vranovské přehradě.

Letos se koná již třetí ročník a účastní se ho přes 400 studentů prvních ročníků, o které se bude starat 19 instruktorů – posluchačů vyšších ročníků. Cílem akce je seznámit nově nastupující studenty s chodem univerzity, se spolužáky a se společenským životem na univerzitě (sportovní aktivity, život na kolejích, univerzitní informační systém atd.)

Účastníci se mohou těšit na teambuildingové hry, workshopy, výlety, adrenalinové sporty a kulturní program – pořad „Na Stojáka“ s Karlem Hynkem, Lukášem Pavláskem a Danielem Čechem. Aktem pasováním se pomyslně noví studenti začlení do Akademické obce Mendelovy univerzity v Brně.

MENDELU pro své nové studenty vydává již šestým rokem publikaci Průvodce prváka se základními informacemi o studiu a  životu na univerzitě.

Více o akci: http://mendelu.zaskolovak.cz/

Publikace pro studenty prvních ročníků.