<< <  Únor 2018  > >>

prvaci.mendelu.cz

Seznam realizovaných akcí na MENDELU

Reprezentační ples Lesnické a dřevařské fakulty

Spolek posluchačů LDF zve na Reprezentační ples Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně konaný pod záštitou děkana LDF.

International Market

Promoce bakalářského a navazujího magistreského studia PEF MENDELU

Promoce bakalářského a navazujího magistreského studia na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně.

Diskusní setkání Lidé z praxe

Diskusní setkání pro studenty s Vlachymským

www.lidezpraxe.cz

Promoce FRRMS MENDELU

Promoce.

Den otevřených dveří v arboretu Řícmanice

Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny, Vás srdečně zve na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v arboretu Řícmanice.

12. konferencec o hiporehabilitaci

Odborná konference o novinkách v hiporehabilitaci

Geobiocenologie a lesnická typologie a jejich aplikace v lesnictví a krajinářství

Odborná konference zaměřená na teoretické i aplikační aspekty geobiocenologie a lesnické typologie a na jejich využití v lesnictví a krajinářství.

Pronájem

Příprava pedagogických pracovníků středních škol pro realizaci společného vzdělávání v praxi.