<< <  Únor 2018  > >>

prvaci.mendelu.cz

Seznam realizovaných akcí na MENDELU

Reprezentační ples Lesnické a dřevařské fakulty

Spolek posluchačů LDF zve na Reprezentační ples Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně konaný pod záštitou děkana LDF.

Den otevřených dveří v arboretu Řícmanice

Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny, Vás srdečně zve na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v arboretu Řícmanice.

12. konferencec o hiporehabilitaci

Odborná konference o novinkách v hiporehabilitaci

Geobiocenologie a lesnická typologie a jejich aplikace v lesnictví a krajinářství

Odborná konference zaměřená na teoretické i aplikační aspekty geobiocenologie a lesnické typologie a na jejich využití v lesnictví a krajinářství.

Pronájem

Příprava pedagogických pracovníků středních škol pro realizaci společného vzdělávání v praxi.

Welcome Week

Uvítací akce pro přijíždějící zahraniční studenty

Seminář Právo v praxi krajinného inženýra IV

Seminář o tématu aktuální právní úpravy stavebního zákona s ohledem na plánování, povolování a realizaci inženýrských staveb v krajině.

Zasedání vědecké rady AF MENDELU

XI. lepidopterologické kolokvium

Každoroční konference českých a slovenských lepidopterologů (entomologů zaměřených na studium motýlů), na které budou prezentovány a diskutovány výsledky různě zaměřených výzkumů (systematika a klasifikace motýlů, mizení a ochrana druhů, škůdci v zemědělství a lesnictví, nové poznatky z morfologie a biologie). Podle počtu přihlášených a zájmu účastníků budou uvedené poznatky prezentovány v přednáškách nebo posterech a budou uvedeny ve sborníku abstraktů.