<< <  Prosinec 2017  > >>

prvaci.mendelu.cz

Seznam realizovaných akcí na MENDELU

Představení knihy "Les - návod k použití"

Ústřední knhovna Vás v úterý 12. prosince od 11 hodin zve na představení nejnovější knihy Nakladatelství Kazda.

Farmaření v Africe

Při příležitosti konání "Farmářského dne" v Ghaně 1.12. a participace MENDELU na zemědělských projektech v Zambii, uskuteční se Prezentace "Farmaření v Africe", kde bude promítán krátký film o hospodaření v Africe (zejména Ghana, Zambie, JAR) prezentovány zkušenosti našich pracovníků a studentů z Afriky.

Vánoční večírek pro zaměstnance PEF MENDELU

Uspořádání večírku pro zaměstnance PEF MENDELU ke příležitosti konce roku. Bude probíhat raut a doprovodný hudební program. Je to akce interního PR PEF MENDELU.

Vánoční večírek Policie ČR

Pronájem.

Vánoční koncert Trubačů LDF MENDELU

Každoroční Vánoční koncert určený jak pro studenty a zaměstnance univerzity, tak pro širokou veřejnost. O hudební program se postarají Trubači LDF MENDELU, jako hosté vystoupí žesťový kvintet brněnské konzervatoře.

Charitativní mikulášský blešák

Jedná se o třetí ročník charitativního blešího trhu, který je pořádán pravidelně každý rok. Akce se koná na podporu 6 neziskových organizací. Výtěžek z prodeje se tedy věnuje na tento dobročinný účel. Během akce bude rovněž probíhat sběr šatů, bot a hraček pro organizaci AIDED a pletacích potřeb pro seniorský dům Naděje. Akce se koná v rámci předmětu Manažerské dovednosti, garant předmětu Ing. Sylvie Formánková, Ph.D. Celá událost je pořádána...

Představení kandidátů na funkci děkana AF MENDELU

Vystoupení kandidátů na funkci děkana AF MENDELU.

Rozsvěcení vánočního stromu

Rektor Mendelovy univerzity v Brně si Vás dovoluje pozvat na rozsvěcení vánočního stromku, které proběhne v pondělí 4. 12. od 16:00 v areálu MENDELU.

Japanese Language test

Pronájem - místnosti A01, Q01, Q02, Q03, C01, C02, Q13

Workshop grafického designu

Worshop grafického designu - seminář - Young Colorists United.