<< <  Říjen 2018  > >>

Seznam realizovaných akcí na MENDELU

Seminář nejen pro Zelené firmy 2018

9. ročník konference Region v rozvoji společnosti

9. ročník mezinárodní konference Region v rozvoji společnosti se uskuteční 18. a 19. října 2018.

Promítání filmů na EKOEXPO v rámci festivalu Ekofilm

V rámci festivalu Ekofilm budou v sobotu 13. 10. 2018 promítány dva filmy s tématikou vody od profesora Ivo Pavlíka z Ústavu teritoriálních studií FRRMS.

Konference: Problematika pesticidů v půdě a vodě

Ústav aplikované a krajinné ekologie ve spolupráci s ČTPZ Vás zve na akci pořádanou pro zemědělce.

XVI. Rybářská a ichtyologická konference a workshop

V termínu 10. a 11. 10. 2018 se na MENDELU bude konat XVI. Rybářská a ichtyologická konference a následně workshop Účelové rybí obsádky na vodárenských nádržích.

Potravinové alergeny – problematika a možnosti testování

Romer Labs Diagnostic GmbH, Agronomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně a DYNEX Laboratories, s.r.o. Vás zvou na odborný seminář s workshopem Potravinové alergeny - problematika a možnosti testování.

Konference celoživotního vzdělávání ICOLLE 2018

Institut celoživotního vzdělávání MENDELU zve na 10. ročník mezinárodní vědecké konference ICOLLE 2018. Hlavním tématem konference bude "Celoživotní vzdělávání v podmínkách 21. století." Přihlášení na konferenci je možné do 31. 8. 2018.

XXI. česká a slovenská konference o ochraně rostlin

Mezinárodní konference o ochraně rostlin, Jednání bude probíhat formou plenárního zasedání a v sekcích: Virologie + Bakteriologie, Mykologie, Živočišní škůdci, Herbologie.

XII. Mezinárodní symposium o praseti divokém

Místo konání: Lázně Bělohrad

International Symposium on Wild Boar and Other Suids je mezinárodní vědecká konference, na kterou se sjedou výzkumníci z celého světa, aby si vyměnili své aktuální poznatky týkající se biologie, ekologie a doprovodných životních projevů prasete divokého. Letošní již 12. ročník konference, jehož pořadatelem je Mendelova univerzita v Brně, bude probíhat v Lázních Bělohrad. Na konferenci je registrováno kolem 120 vědců z celého...

EURORURAL * 18

6. moravská konference o výzkumu venkova "Using potentials for rural development in different types of European countryside".