Seznam realizovaných akcí na MENDELU

 

TECHAGRO

TECHAGRO patří mezi tři největší zemědělské veletrhy v Evropě. V roce 2020 bude tento veletrh zaměřen na rostlinnou výrobu, počítá se se specializovanými halami. Každý ročník veletrhu TECHAGRO je prezentací trendů v zemědělství - digitálních technologií, precizního zemědělství, chytrého zemědělství nebo využití navigačních systémů.

https://m.bvv.cz/techagro/


Kariérní den - zrušeno

Na základě rozhodnutí rektorky Mendelovy univerzity v Brně se odkládá termín konání Kariérního dne 2020, který je plánován na středu 18. 3. 2020, na neurčito.
Toto rozhodnutí reaguje na aktuální situaci rozšíření koronaviru do České republiky, kdy v rámci souboru preventivních opatření na MENDELU je nutno omezit veškeré akce, kde se shromažďují větší skupiny osob.

Proč zajít na Kariérní den? Protože vás posune vpřed, ať začínáte studovat nebo máte...


Kvetoucí orchideje - zrušeno

Na základě rozhodnuti rektorky Mendelovy univerzity v Brně se výstava Kvetoucí orchideje ruší. Toto rozhodnutí reaguje na aktuální rozšíření koronaviru v České republice. V rámci preventivních opatření na MENDELU je nutno omezit veškeré akce, kde se shromažďuje větší množství osob.

Kromě velké výstavy orchidejí, kterou pořádáme pouze jednou za několik let, se dveře skleníků pro návštěvníky  otevírají v rámci tematických víkendů. V rámci těchto...


Reprezentační ples Mendelovy univerzity v Brně

Reprezentační ples Mendelovy univerzity v Brně se koná 28. 2. 2020 od 19:00 v Besedním domě (Komenského náměstí 8).


Studentský ples

Závěrečná slavnostní tečka za kulatým výročím univerzity. Akce plná elegance, noblesy, společenská událost roku. Všichni se setkáme na závěr oslav na parketu ve víru tance a připijeme na to, aby univerzita nadále vzkvétala i další stovky let.


Pozvánka na 10. ročník mezinárodní konference Region v rozvoji společnosti RESPO 2019

Dovolujeme si Vás pozvat již na 10. ročník mezinárodní konference Region v rozvoji společnosti (RESPO 2019). Konference se uskuteční ve dnech 10. a 11. října 2019 na půdě Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně. Konference je zaměřena na sdílení poznatků z ekonomické, sociální, demografické, geografické a environmentální dimenze regionálního rozvoje a mezinárodních studií.


Exhibiční závod osmiveslic

U příležitosti stého výročí univerzity bude obnovena na MENDELU tradice veslování, typického univerzitního sportu. Zároveň bude touto akcí posílen i vztah s ostatními univerzitami. Závody samotné budou součástí celodenního zábavného eventu, na který zveme všechny ty, co chtějí přijít podpořit sportovce, nebo se jen pobavit.


Aleš Venhoda: Výstava obrazů

U příležitosti stého výročí založení Mendelovy univerzity v Brně vás srdečně zveme na výstavu obrazů známého českého malíře krajiny a absolventa MENDELU Aleše Venhody.


Konference 70 let výuky rybářství na Mendelově univerzitě v Brně


Setkání absolventů spojené s konáním konference 70 let výuky rybářství na Mendelově univerzitě v BrněStuduj MENDELU