Prvákoviny

14. 9. 2020 - 18. 9. 2020

Chceš získat nezapomenutelné zážitky a poznat nejen své nové spolužáky, ale i kolegy z jiných fakult?
Pokud ano, tak jsou Prvákoviny MENDELU právě pro Tebe!
Jedná se o studentskou akci pro všechny prváky na MENDELU a letos jsou historicky poprvé organizovány napříč všemi fakultami, takže se připrav, bude to velkolepé :)

Běh rektorky

19. 9. 2020

Běh rektorky je akce pro zaměstnance i studenty univerzity. Jedinečná trať, skvělá atmosféra a výborné zázemí - to jsou tři hlavní důvody, proč byste si letošní ročník Běhu rektorky rozhodně neměli nechat ujít. Loni se akce zúčastnilo na 400 závodníků všech věkových kategorií. Přihlaste se i Vy!

www.behrektorky.mendelu.cz

Kvetoucí orchideje

7. 11. 2020 - 9. 11. 2020

Kromě velké výstavy orchidejí, kterou pořádáme pouze jednou za několik let, se dveře skleníků pro návštěvníky otevírají v rámci tematických víkendů. V rámci těchto dnů si mohou návštěvníci prohlédnout právě kvetoucí rostliny orchidejí, uspořádané do působivých skupin v prostorách skleníků. Akce v obou termínech bude tradičně doplněna o prodej orchidejí firmy Terra Koruna a prodejní výstavku sukulentů pana Honce umístěnou v učebně S 127.

Noc vědců

27. 11. 2020

Noc vědců, to je 7 hodin chytré zábavy! Je to celorepubliková vědecko-popularizační akce, která zapojuje všechny lidi do inspirujícího prostředí vědy. Návštěvníci si hrají, poznávají, zkoušejí a snaží se pochopit a objevovat tento fascinující svět.

seznam realizovanych akcí

Aktuálně k COVID-19