Kurzy a semináře pořádané na Mendelově univerzitě v Brně

Máte zájem o využívání nástroje Citační manažer EndNote?

14.7.2020 - Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 5, 613 00 Brno
Citační manažer EndNote je nástroj pro tvorbu citací v odborných vědeckých článcích. • Umožňuje: • správu a tvorbu vlastní knihovny dokumentů a citací, • importy dokumentů z databází, • automatické generování citací podle různých citačních stylů předdefinovaných i vlastních, • automatické vytváření odkazů na referenci přímo ve Wordu, • vytváření seznamu referencí u publikace k dalšímu použití, možnost vkládání poznámek u stažených plných textů, jejich uchovávání a prohledávání

Inkubátor mezinárodních projektů 15.-16.září 2020 Křtiny

14.9.2020 - Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 5, 613 00 Brno
Pořádá Mendelova univerzita v Brně – určeno řešitelům projektu CRP Inkubátor projektového managementu mezinárodních grantů

Běh rektorky - STUDENT/KA MENDELU

Běh rektorky - ZAMĚSTNANEC MENDELU do 39 let

19.9.2020 - Botanická zahrada a arboretum, Třída generála Píky 1, Brno
Zveme Vás na III. ročník Běhu rektorky, který se uskuteční v sobotu 19. 9. 2020 v Botanické zahradě a arboretu MENDELU. Jedinečná trať, skvělá atmosféra a výborné zázemí. Kromě dětských běhů a hlavního závodu na 4 km pro studenty a zaměstnance je připravený i štafetový běh na 4×1 km. Tohoto závodu se mohou účastnit také rodinní příslušníci zaměstnanců (manžel/ka, partner/ka, děti od 15 let). Více informací na behrektorky.mendelu.cz

Běh rektorky - ŠTAFETOVÝ ZÁVOD

19.9.2020 - Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 5, 613 00 Brno
Zveme Vás na III. ročník Běhu rektorky, který se uskuteční v sobotu 19. 9. 2020 v Botanické zahradě a arboretu MENDELU. Kromě dětských běhů a hlavního závodu na 4 km pro studenty a zaměstnance je připravený i štafetový běh na 4×1 km. Tohoto závodu se mohou účastnit také rodinní příslušníci zaměstnanců (manžel/ka, partner/ka, děti od 15 let).

Běh rektorky - ZAMĚSTNANEC MENDELU 50+

19.9.2020 - Botanická zahrada a arboretum, Třída generála Píky 1, Brno
Zveme Vás na III. ročník Běhu rektorky, který se uskuteční v sobotu 19. 9. 2020 v Botanické zahradě a arboretu MENDELU. Jedinečná trať, skvělá atmosféra a výborné zázemí. Kromě dětských běhů a hlavního závodu na 4 km pro studenty a zaměstnance je připravený i štafetový běh na 4×1 km. Tohoto závodu se mohou účastnit také rodinní příslušníci zaměstnanců (manžel/ka, partner/ka, děti od 15 let).I

Běh rektorky - ZAMĚSTNANKYNĚ MENDELU 50+

Běh rektorky - RODINNÝ BĚH

Běh rektorky - ZAMĚSTNANKYNĚ MENDELU do 39 let

Běh rektorky - ZAMĚSTNANKYNĚ MENDELU 40–49 let

Běh rektorky - ZAMĚSTNANEC MENDELU 40–49 let

19.9.2020 - Botanická zahrada a arboretum, Třída generála Píky 1, Brno

Specializační studium Technické znalectví a likvidace pojistných událostí

23.10.2020 - Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno
Česká komora samostatných likvidátorů pojistných událostí pro Vás ve spolupráci s Kariérním centrem děkanátu Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně připravila další, již sedmnáctý běh specializačního studia Technické znalectví a likvidace pojistných událostí.

Seznam všech kurzů

Aktuálně k COVID-19