Kurzy a semináře pořádané na Mendelově univerzitě v Brně

Golf pokročilí

18.9.2020 13:00 hod. - Indoor hala, pavilon H, BVV/ Žabovřesky- Veslařská 25, Kaskáda
Kurz golfu určený pro mírně pokročilé-pokročilé hráče golfu, kteří už mají adekvátní zkušenost s hrou. Kurz bude probíhat pod vedením profesionální trenérky golfu Mgr. Jany Giacintové, členky PGAC.

Golf začátečníci

18.9.2020 13:00 hod. - Indoor hala, pavilo H, BVV/ Driving Žabovřesky, Veslařská 25
Kurz golfu určený pro začátečníky pod vedením profesionální trenérky golfu Mgr. Jany Giacintové, členky PGAC.

Běh rektorky - STUDENT/KA MENDELU

Běh rektorky - ZAMĚSTNANEC MENDELU do 39 let

19.9.2020 - Botanická zahrada a arboretum, Třída generála Píky 1, Brno
Zveme Vás na III. ročník Běhu rektorky, který se uskuteční v sobotu 19. 9. 2020 v Botanické zahradě a arboretu MENDELU. Jedinečná trať, skvělá atmosféra a výborné zázemí. Kromě dětských běhů a hlavního závodu na 4 km pro studenty a zaměstnance je připravený i štafetový běh na 4×1 km. Tohoto závodu se mohou účastnit také rodinní příslušníci zaměstnanců (manžel/ka, partner/ka, děti od 15 let). Více informací na behrektorky.mendelu.cz

Běh rektorky - ŠTAFETOVÝ ZÁVOD

19.9.2020 - Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 5, 613 00 Brno
Zveme Vás na III. ročník Běhu rektorky, který se uskuteční v sobotu 19. 9. 2020 v Botanické zahradě a arboretu MENDELU. Kromě dětských běhů a hlavního závodu na 4 km pro studenty a zaměstnance je připravený i štafetový běh na 4×1 km. Tohoto závodu se mohou účastnit také rodinní příslušníci zaměstnanců (manžel/ka, partner/ka, děti od 15 let).

Běh rektorky - ZAMĚSTNANEC MENDELU 50+

19.9.2020 - Botanická zahrada a arboretum, Třída generála Píky 1, Brno
Zveme Vás na III. ročník Běhu rektorky, který se uskuteční v sobotu 19. 9. 2020 v Botanické zahradě a arboretu MENDELU. Jedinečná trať, skvělá atmosféra a výborné zázemí. Kromě dětských běhů a hlavního závodu na 4 km pro studenty a zaměstnance je připravený i štafetový běh na 4×1 km. Tohoto závodu se mohou účastnit také rodinní příslušníci zaměstnanců (manžel/ka, partner/ka, děti od 15 let).I

Běh rektorky - ZAMĚSTNANKYNĚ MENDELU 50+

Běh rektorky - RODINNÝ BĚH

Běh rektorky - ZAMĚSTNANKYNĚ MENDELU do 39 let

Běh rektorky - ZAMĚSTNANKYNĚ MENDELU 40–49 let

Běh rektorky - ZAMĚSTNANEC MENDELU 40–49 let

Box

21.9.2020 16:30 hod. - Areál CSA, budovaB, sál B2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno
Box představuje jeden z fyzicky nejnáročnějších a nejlepších sportů k upevnění zdraví a sebevědomí. Box není o projevu agresivity, ale o spojení síly, dynamiky, rychlosti a techniky. Box nejvíce prospívá kardiovaskulárnímu a respiračnímu systému. Navozuje psychickou pohodu, odbourává stres i agresivitu. Navíc se posiluje celé tělo a tvaruje se postava.

Street workout

21.9.2020 16:30 hod. - Koleje JAK, Kohoutova 1550/5-11
Kurz určený pro zaměstnance a doktorandy MENDELU i širokou veřejnost. Kurz probíhá na venkovním streetoutovém hřišti u kolejí JAK, Kohoutova 1550/5-11, 61300 Brno.

Kinball

21.9.2020 17:00 hod. - Centrum sportovních, budova A, velká tělocvična A1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno
Jedná se o sportovní míčovou hru původem z Kanady, která je založena na týmové spolupráci, pohybu a principu fair play. Při hře se odbourávají rozdíly mezi muži a ženami, sportovci a nesportovci. Kinball tak může hrát každý zdravý člověk. Kurz je určen pro doktorandy, zaměstnance a veřejnost.

Fitbox

21.9.2020 17:00 hod. - Areál CSA, Hala B1, Jana Babáka 5, 616 00 Brno
Sportovní kurz pro zaměstnance a doktorandy MENDELU i pro širokou veřejnost. Fitbox kombinuje aerobní cvičení a kondiční box s využitím speciálního boxovacího totemu. Cvičení je vhodné pro všechny, kteří mají rádi dynamické aktivity a potřebují efektivně procvičit a posílit celé tělo a psychicky se odreagovat.

Seznam všech kurzů

Aktuálně k COVID-19