Pracovní příležitosti na MENDELU

Akademické

Děkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení k obsazení místa akademického pracovníka pro Ústav nauky o dřevě.


Děkan agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení míst akademického pracovníka pro Ústav technologie potravin.


Děkan Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení míst akademických pracovníků pro Ústav chemie a biochemie.


Děkan Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka pro Ústav výživy zvířat a pícninářství


Děkan Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa  akademického pracovníka pro Ústav biologie rostlin


Děkan Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení míst akademických pracovníků pro Ústav biologie rostlin.


Ředitel vysokoškolského ústavu Institutu celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka pro oblast psychologických disciplín.


Vědecko-výzkumné

Děkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení k obsazení místa akademického pracovníka pro Ústav nauky o dřevě.


Administrativní

Děkan provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení k obsazení místa pro Ústav účetnictví a daní.


Kvestor Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení k obsazení místa na celoškolském pracovišti Ústav vědecko-pedagogických informací a služeb – pracoviště Vydavatelství MENDELU.


Děkan Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa Referent/referentka studijního oddělení.


Rektorka Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa Ředitel/Ředitelka Školního lesního podniku Masarykův les Křtiny.


Dělnické

Mendelova univerzita v Brně Správa kolejí a menz Brno přijme kuchaře/kuchařku


Mendelova univerzita v Brně Správa kolejí a menz Brno přijme uklízečku/uklízeče


Pravidla výběrového řízení na MENDELU

Nebudeme-li Vás kontaktovat do 1 měsíce od ukončení výběrového řízení, byla v 1. kole výběrového řízení dána přednost jiným kandidátům. V odůvodněných případech může vyhlašovatel výběrové řízení prodloužit, přerušit nebo zrušit. V případě, že chcete ověřit dodání všech podkladů k VŘ pište na e-mail: pracovniprilezitosti@mendelu.cz.

U všech uchazečů je předpokládána morální bezúhonnost.

Co nabízíme?

 • Práci v instituci implementující HR AWARD
 • Work – life balance
 • Prostor pro osobní i profesní růst
 • Vzdělávací akce a workshopy
 • Plný úvazek, částečný úvazek, DPP/DPČ

Benefity

 • Dotované stravování v menze
 • 6 týdnů dovolené pro neakademické pozice
 • 8 týdnů dovolené pro akademické pozice
 • Mobilní tarif
 • Příspěvek na penzijní pojištění
 • Přednášky, semináře a kurzy

Další služby


O zaměstnance pečuje Oddělení řízení lidských zdrojů Oddělení personální a sociální

 


<< <  Listopad 2017  > >>
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

 

prvaci.mendelu.cz