Pracovní příležitosti na MENDELU

Administrativní

Kvestor Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa FINANČNÍ ÚČETNÍ, úvazek 1,0.

Prorektorka Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení k obsazení místa Personalista / Personalistka - úvazek 1,0.

Dělnické

Správa kolejí a menz Mendelovy univerzity v Brně vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice Kuchař/ka, úvazek 1,0

Správa kolejí a menz Mendelovy univerzity v Brně vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa Údržbář / instalatér pro pracoviště Lednice, úvazek 1,0

Děkan Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice pracovního místa uklízečka na Vnitřní správě v Lednici, úvazek 1,0.

Kvestor Mendelovy univerzity v Brně přijme pro Oddělení provozních služeb a údržby - Dělníka nádvorní čety

úvazek 1,0 nebo částečný

Pravidla výběrového řízení na MENDELU

Nebudeme-li Vás kontaktovat do 1 měsíce od ukončení výběrového řízení, byla v 1. kole výběrového řízení dána přednost jiným kandidátům. V odůvodněných případech může vyhlašovatel výběrové řízení prodloužit, přerušit nebo zrušit. V případě, že chcete ověřit dodání všech podkladů k VŘ pište na e-mail: pracovniprilezitosti@mendelu.cz.

U všech uchazečů je předpokládána morální bezúhonnost.

Co nabízíme?

• Práci v instituci, která je držitelem ocenění HR AWARD
  • Work – life balance
  • Prostor pro osobní i profesní růst