Výstava orchidejí a tropických motýlů

3. 3. 2017 - 20. 3. 2017

Zveme všechny příznivce a obdivovatele hmyzu a tropických rostlin do hlavní části skleníku Botanické zahrady a arboreta Mendelovy univerzity.
Oko návštěvníka pohladí barevné kvetoucí druhy orchidejí a tilandsií, avšak největší ozdobou při prohlídce budou živé druhy poletujících tropických motýlů Morpho, Heliconius, Caligo a jiné. Ve výstavní hale správní budovy na vás čeká orchidejová expozice s vodní kaskádou, doplněna o ukázky živého hmyzu. Zúčastnit se můžete promítání dokumentárního filmu o fauně a flóře Indonésie. Akce je doplněna o prodej tropických rostlin a sukulentů.

VSTUP: hlavní vchod Botanické zahrady a arboreta MENDELU v Brně, Tř. Generála Píky 1 (zast.tram.č.9 a 11 - Bieblova), www.mendelu.cz/arboretum


Reprezentační ples Zahradnické fakulty MENDELU

17. 3. 2017

Spolek studentů Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně pro Vás i letos pořádá tradiční Reprezentační ples, který se uskuteční dne 17. 3. 2017 od 20:00 v Kulturním domě ve Velkých Bílovicích.

Jedná se o každoroční tradiční událost, která je určena pro širokou veřejnost, absolventy a studenty. Hlavním tématem letošního plesu je lidová balada. Ve víru tance, pověstí a tradic se můžete těšit na bohatý doprovodný program a další příjemná překvapení. Večerem Vás bude provázet kapela EREMY a cimbálová muzika Lália.

Cena vstupenky na sezení je 250,- Kč, na stání 200,- Kč. Zajištěna bude také kyvadlová autobusová doprava. Cena dopravy z Brna do Velkých Bílovic a zpět je 100 Kč, z Lednice do Velkých Bílovic a zpět 50 Kč.
Prodeje a rezervace vstupenek budou probíhat v předem zveřejněných termínech jak v Lednici, tak také v Brně.
Email pro rezervaci vstupenek a dopravy: ples2017@seznam.cz

Na všechny se velmi těšíme a věříme, že si tento tradiční ples společně užijeme.

 Studuj MENDELU