Reprezentační ples Mendelovy univerzity v Brně

Akce

Reprezentační ples Mendelovy univerzity v Brně se koná 28. 2. 2020 od 19:00 v Besedním domě (Komenského náměstí 8).

Jako hlavní kapela večera vystoupí The Beatles Revival

The Beatles Revival z Kladna je jedna z nejúspěšnějších evropských revivalových skupin. Vystupuje od roku 1996 a má za sebou více než 1700 úspěšných vystoupení v Česku i zahraničí, dokonce i v rodišti legendární čtveřice severoanglickém Liverpoolu! Tam v legendárním Cavern Clubu odehrála kapela tři vystoupení a absolvovala hodinové interview a živý koncert v pořadu On The Beat na Liverpool BBC Merseyside Radio, což se dosud žádné neanglické skupině nepodařilo.
Klíčem k obrovskému úspěchu je nejen dokonalé nastudování a provedení každé ze skladeb, které má skupina v repertoáru, ale i neuvěřitelná fyzická a hlasová podobnost členů skupiny s opravdovými Beatles. Perfektní image doplňují čtyři sady přesných kopií kostýmů, ve kterých Beatles vystupovali, stylové účesy a detailně okopírované charakteristické pohyby jednotlivých členů na pódiu. Dokonalý "Stage Look" korunuje pro Beatles nepostradatelný levoruký baskytarista, který s lehkostí a dokonalým feelingem hraje party svého protějšku – Paula McCartneyho.

The Beatles Revival

Vstupenky můžete zakoupit zde

Na stání: 300 Kč

S místenkou ke stolu: 500 Kč

Další program:

Degustace univerzitního vína

Společenské tance – Michaela Bubeníčková a Matěj Kutálek z tanečního klubu Infinity Dance Team

Žonglér Václav Peca

Klavírista Filip Šmerda

Trubači LDF

Flamencový taneční soubor El Grupo Andaluz

DJ na závěr večera

Občerstvení bude na místě zajištěno.

Mendelova univerzita v Brně

• Ulice: Zemdědělská 1