Reprezentační ples Mendelovy univerzity v Brně

Akce

Reprezentační ples Mendelovy univerzity v Brně se koná 28. 2. 2020 od 19:00 v Besedním domě (Komenského náměstí 8).

Jako hlavní kapela večera vystoupí The Beatles Revival

The Beatles Revival z Kladna je jedna z nejúspěšnějších evropských revivalových skupin. Vystupuje od roku 1996 a má za sebou více než 1700 úspěšných vystoupení v Česku i zahraničí, dokonce i v rodišti legendární čtveřice severoanglickém Liverpoolu! Tam v legendárním Cavern Clubu odehrála kapela tři vystoupení a absolvovala hodinové interview a živý koncert v pořadu On The Beat na Liverpool BBC Merseyside Radio, což se dosud žádné neanglické skupině nepodařilo.
Klíčem k obrovskému úspěchu je nejen dokonalé nastudování a provedení každé ze skladeb, které má skupina v repertoáru, ale i neuvěřitelná fyzická a hlasová podobnost členů skupiny s opravdovými Beatles. Perfektní image doplňují čtyři sady přesných kopií kostýmů, ve kterých Beatles vystupovali, stylové účesy a detailně okopírované charakteristické pohyby jednotlivých členů na pódiu. Dokonalý "Stage Look" korunuje pro Beatles nepostradatelný levoruký baskytarista, který s lehkostí a dokonalým feelingem hraje party svého protějšku – Paula McCartneyho.

Vstupenky můžete zakoupit zde

Na stání: 300 Kč

S místenkou ke stolu: 500 Kč

Další program:

Degustace univerzitního vína

Trubači LDF

Společenské tance – Michaela Bubeníčková a Matěj Kutálek z tanečního klubu Infinity Dance Team

Žonglér Václav Peca

Klavírista Filip Šmerda

Flamencový taneční soubor El Grupo Andaluz

DJ na závěr večera

Program budeme průběžně doplňovat.

Občerstvení bude na místě zajištěno.

Dary do tomboly přispěli například

anybody.png

bkn.png