Veletrh pracovních příležitostí JobChallenge 2018

Akce

Zveme všechny studenty a absolventy VŠ na 12. ročník veletrhu práce a pracovních příležitostí JobChallenge, který se uskuteční ve středu 21. 11. 2018 na brněnském výstavišti. Veletrh pořádají Masarykova univerzita, Mendelova univerzita v Brně a VUT v Brně. Na návštěvníky bude čekat přes 120 vystavovatelů z řad českých i mezinárodních firem.

Zveme všechny studenty a absolventy VŠ na 12. ročník veletrhu práce a pracovních příležitostí JobChallenge, který se uskuteční ve středu 21. 11. 2018 na brněnském výstavištiVeletrh pořádají Masarykova univerzita, Mendelova univerzita v Brně a VUT v Brně. Na návštěvníky bude čekat přes 120 vystavovatelů z řad českých i mezinárodních firem.

Najděte si práci podle svých představ na veletrhu JobChallenge! Ať už hledáte stáži, práci, praxi, nebo si jen chcete „proklepnout" jednotlivé firmy, veletrh JobChallenge je právě pro vás!

Co všechno na vás čeká?
• přes 120 vystavovatelů, kteří hledají parťáky do týmů
• netradiční veletržní stánky i firemní chill-out zóny
• TALK shows se zaměstnavateli a úspěšnými absolventy
• Poradenský HUB a CV zóna pro konzultace životopisů
• soutěže o iPhone, Apple Watch, dron, Instax a další super ceny
• vylepšené fun a chill-out zóny
• veletržní Challengino od Kofi-Kofi a celá řada dalšího občerstvení
• zkrášlovací zóna
• nové kontakty a nabídky trainee programů i práce na part-time a full-time

Seznam firem, přednášek a další informace o veletrhu naleznete na www.jobch.cz.

Vstup na Veletrh pracovních příležitostí JobChallenge je ZDARMA. Díky včasné registraci získáte celou řadu výhod.

Institut celoživotního vzdělávání

Mendelova univerzita v Brně