Konference: Problematika pesticidů v půdě a vodě

• Datum konání: Čt, 11. 10. 2018
  • Čas konání: 9:00
  • Místo konání: Zámek Křtiny
  • Pořadatel:

Ústav aplikované a krajinné ekologie ve spolupráci s ČTPZ Vás zve na akci pořádanou pro zemědělce.

Ústav aplikované a krajinné ekologie ve spolupráci s ČTPZ Vás zve na akci pořádanou zdarma pro zemědělce.

Téma konference: Problematika pesticidů v půdě a vodě konané dne 11.10. 2018  na zámku Křtiny.

kontaktní osoba:oppeltova@mendelu.cz

Zámek Křtiny

• Ulice: Křtiny 1
  • Město: Křtiny
  • PSČ: 679 05
  • Stát: Česká republika

Zámek Křtiny je organizační součástí Školního lesního podniku Masarykův les Křtiny (ŠLP), kde je organizačně veden v agendě Kanceláře ředitele. Zámek Křtiny je zejména účelové zařízení Mendelovy univerzity v Brně, zázemím pro studenty, pedagogy a další akademické pracovníky. Poskytuje svým hostům konferenční služby (kongresový, společenský sál, salonky), ubytovací služby (ubytovací kapacita 50 osob), stravovací služby (zámecká a hotelová restaurace, catering) a další služby dle přání zákazníků. Společenské a vzdělávací centrum zámek Křtiny vedle naplňování účelové činnosti slouží také pro širokou veřejnost s nabídkou komerčních služeb ubytování, stravování a dalších služeb.

prvaci.mendelu.cz