Konference celoživotního vzdělávání ICOLLE 2018

Akce

Institut celoživotního vzdělávání MENDELU zve na 10. ročník mezinárodní vědecké konference ICOLLE 2018. Hlavním tématem konference bude "Celoživotní vzdělávání v podmínkách 21. století." Přihlášení na konferenci je možné do 31. 8. 2018.

Cílem 10. ročníku konference ICOLLE 2018 je zhodnotit aktuální trendy celoživotního vzdělávání z pohledu empirického výzkumu i praktických zkušenost í a diskutovat nad možnostmi jejich dalšího rozvoje. Na konferenci bude pozornost věnována především:
• otázkám vzdělávání prostředí středních a vysokých škol,
• hodnocení vzdělávání ze strany absolventů a zaměstnavatelů,
• trendy v dalším vzdělávání,
• vzdělávání seniorů.

Zámek Křtiny

• Ulice: Křtiny 1
  • Město: Křtiny
  • PSČ: 679 05
  • Stát: Česká republika

Zámek Křtiny je organizační součástí Školního lesního podniku Masarykův les Křtiny (ŠLP), kde je organizačně veden v agendě Kanceláře ředitele. Zámek Křtiny je zejména účelové zařízení Mendelovy univerzity v Brně, zázemím pro studenty, pedagogy a další akademické pracovníky. Poskytuje svým hostům konferenční služby (kongresový, společenský sál, salonky), ubytovací služby (ubytovací kapacita 50 osob), stravovací služby (zámecká a hotelová restaurace, catering) a další služby dle přání zákazníků. Společenské a vzdělávací centrum zámek Křtiny vedle naplňování účelové činnosti slouží také pro širokou veřejnost s nabídkou komerčních služeb ubytování, stravování a dalších služeb.

Institut celoživotního vzdělávání

Mendelova univerzita v Brně